У Львові 40-річна жінка всьоме стала матір’ю – народила здорову дівчинку. Про це Львівському порталу повідомили в Університетській лікарні.
40-річна Анна з чоловіком уже виховують шестеро дітей: пʼятьох хлопчиків і дівчинку, а тепер у сім’ї народилася найменша дівчинка. Пологи пройшли в Університетській лікарні у Львові (колишня Львівська обласна лікарня).
Вагітність у жінки пройшла без особливостей і завершилась на 40 тижні. Здорове маля з’явилось на світ із вагою 3340 грамів та зростом 50 см.
Втім лікарі кажуть, що сьомі пологи – це завжди складно.
«Сьомі пологи завжди потребують особливої уваги через можливі ризики, зокрема післяпологові кровотечі. Однак усе пройшло добре. Усе відбулося в природній спосіб, ми врахували усі ризики та допомогли швидко зʼявитися на світ здоровій дівчинці», – прокоментувала керівниця клініки Матері і дитини Університетської лікарні Катерина Шатилович.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Фото: Університетська лікарня










Наталя Дуляба