Вранці 1 квітня стався збій у роботі застосунку для військовозобов’язаних «Резерв+». Користувачі при відкритті «Резерв+» бачать надпис «Отакої! У вас застаріла версія застосунку».

Як пише Україністка правда, оновити застосунок неможливо, бо при переході в App Store чи Google Play Маркет застосунок жодних оновлень не пропонує.
Доповнено: згодом у Міноборони підвердили технічний збій у роботі «Резерв+».
«Перепрошуємо за незручності. Технічна команда працює над відновленням стабільної роботи “Резерв+”. Очікуємо, що це станеться протягом доби», – йдеться у повідомленні.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.







