ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові горіли два автомобілі та сміттєві контейнери

Олег Дерев'янко

|

Вночі 30 березня у Львові рятувальники ліквідували пожежу в двох автівках. Також вогонь встиг перекинутися на розташовані поруч баки з відходами. Про це повідомили в обласному управлінні ДСНС.

Там розповіли, що 30 березня о 00:50 надзвичайники отримали повідомлення про пожежу на вул. Грінченка у Львові.

На момент прибуття вогнеборців до місця події горіли два автомобілі Mitsubishi Outlander та Volkswagen, а також пластикові контейнери зі сміттям, що знаходилися неподалік.

О 01:02 вогнеборці локалізували пожежу та о 01:12 ліквідували.

До ліквідації пожежі було залучено 9 рятувальників та 2 одиниці спеціальної техніки.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: ДСНС Львівщини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *