ОСТАННІ НОВИНИ

Сили оборони «відмінусували» ще 1360 окупантів

Олег Дерев'янко

|

За минулу добу російська армія втратила у війні проти України ще 1360 військових, 65 артилерійських систем, 16 бойових броньованих машин і 8 танків. Про це повідомили у Генштабі.

З 24 лютого 2022 року до 29 березня 2026 року загальні орієнтовні втрати противника становлять:

  • особовий склад – близько 1 295 830 осіб (+1360)
  • танки – 11 820 (+8)
  • бойові броньовані машини – 24 313 (+16)
  • артилерійські системи – 39 001 (+65)
  • реактивні системи залпового вогню – 1 707
  • засоби ППО – 1 337
  • літаки – 435
  • гелікоптери – 350
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 204 060 (+1948)
  • крилаті ракети – 4 491
  • кораблі / катери – 33
  • підводні човни – 2
  • автомобільна техніка та автоцистерни – 85 977 (+181)
  • спеціальна техніка – 4 105

Дані уточнюються.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *