ОСТАННІ НОВИНИ

Чи вимикатимуть світло жителям Львівщини 23 березня

Наталія Жолинська

|

У понеділок, 23 березня, на Львівщині електроенергію вимикатимуть після 17:00 групам 4.1 та 6.1. Решта матимуть світло протягом усієї доби. Про це повідомили у пресслужбі «Львівобленерго».

Зазначимо, ситуація в енергосистемі може раптово змінитись, через що енергетикам доведеться коригувати складені графіки знеструмлень.

Перевірити свою чергу аварійних або погодинних відключень можна:

  • на сайті «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла»;
  • у чат-ботах «Львівобленерго» у Viber та Telegram для побутових споживачів;
  • у чат-ботах «Львівобленерго Бізнес» у Viber та Telegram для юридичних осіб;
  • у мобільному застосунку КомКом.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *