ОСТАННІ НОВИНИ

Як вимикатимуть світло на Львівщині 12 березня

Андрій Котенський

|

У четвер, 12 березня, у Львові та області знову вимикатимуть світло, щоправда не усім групам побутових споживачів. Про це повідомили у «Львівобленерго».

Згідно з попереднім графіком, знеструмлення охоплять 6 із 12 груп споживачів і триватимуть до 2 годин на добу, переважно у вечірній час.

Нагадаємо, останні три тижні на Львівщині знеструмлень тимчасово не було, проте їх повернули 11 березня, до цього графіки відключень застосовували 18 лютого.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *