ОСТАННІ НОВИНИ

Спортсмени зі Львівщини стали найсильнішими на чемпіонаті України з жиму лежачи

Маркіян Рой

|

У Чернівцях з 1 по 8 березня відбувся чемпіонат України з жиму лежачи та класичного жиму лежачи серед усіх вікових груп. На змаганнях успішно виступили спортсмени зі Львівської області. Про це повідомляє департамент спорту, молоді та туризму Львівської ОВА.

Регіон представляли атлети з Новояворівська громада та вихованці КДЮСШ імені Юрій Кутенко.

За підсумками турніру збірна Львівщини здобула високі командні результати:

  • 1 місце серед дівчат
  • 1 місце серед юнаків
  • 1 місце серед ветеранів
  • 2 місце серед юніорок

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *