ОСТАННІ НОВИНИ

ЗСУ «відмінусували» ще 950 російських окупантів

Олег Дерев'янко

|

За минулу добу російська армія втратила на війні проти України ще 950 військових, 73 артилерійські системи, 13 танків і 7 бойових броньованих машин. Про це повідомили у Генштабі.

З 24 лютого 2022 року до 10 березня 2026 року загальні орієнтовні втрати противника становлять:

  • особовий склад – близько 1 274 990 осіб (+950 за добу)
  • танки – 11 758 (+13)
  • бойові броньовані машини – 24 174 (+7)
  • артилерійські системи – 38 202 (+73)
  • реактивні системи залпового вогню – 1 679 (+4)
  • засоби ППО – 1 328 (+2)
  • літаки – 435
  • гелікоптери – 349
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 168 809 (+2 169)
  • крилаті ракети – 4 403
  • кораблі / катери – 31
  • підводні човни – 2
  • автомобільна техніка та автоцистерни – 82 510 (+221)
  • спеціальна техніка – 4 087 (+4)

Дані уточнюються.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *