ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові квартиру померлого чоловіка віддали громаді

Олег Дерев'янко

|

Суд визнав квартиру у Львові відумерлою спадщиною та передав її у власність громади. Про це повідомила Львівська обласна прокуратура.

Йдеться про приміщення площею 45 м² у Франківському районі Львова вартістю понад 3 млн грн.

Встановлено, що власник нерухомості помер у 2023 році й не мав спадкоємців. Тому майно мали визнати відумерлою спадщиною та передати у власність громади.

Прокуратура подала позов до суду. Франківський районний суд Львова підтримав цю позицію та повністю задовольнив вимоги.

Рішення вже виконано – квартиру передали у комунальну власність Львівської міської ради.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *