ОСТАННІ НОВИНИ

У Дрогобичі юнак пограбував школярку

Олег Деревʼянко

|

У Дрогобичі затримали 18-річного підозрюваного у пограбуванні 12-річної дівчинки. Про це повідомила поліція Львівщини.

Там розповіли, що 19 лютого близько 17:00 жителька Дрогобича повідомила поліцію, що невідомий чоловік, погрожуючи насильством, відкрито забрав гроші у її 12-річної доньки та втік.

Поліцейські переглянули записи камер відеоспостереження системи «Безпечна Львівщина», встановили, де перебуває підозрюваний, і затримали його. Це 18-річний житель Дрогобича. У нього вилучили речові докази.

Слідчі оголосили йому підозру за ч.4 ст.186 Кримінального кодексу України (грабіж).

Санкція статті передбачає від семи до 10 років тюрми.

Досудове розслідування триває.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: поліція Львівщини 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *