ОСТАННІ НОВИНИ

ГУР перехопило черговий наказ росіянам знищувати цивільних в Україні

Наталія Дуляба

|

Головне управління розвідки Міноборони України зафіксувало нові свідчення цілеспрямованого знищення цивільного населення тимчасово окупованих територій України.

У перехопленій розмові російськи командир віддає наказ: «Давай там один большой небо слушают и готовится две двоечки, одна двоечка готовится на зачистку, где мирные граждане, всех еб..шить на..й. Вот это здание большое».

ГУР ідентифікувало підрозділ, якому віддали цей злочинний наказ, – це загін колишніх ув’язнених «Шторм» у складі 57 окремої мотострілецької бригади РФ.

Встановлено, що ці події відбувалися на Олександрівському напрямку фронту в районі населеного пункту Зелений Гай на Донеччині.

«Перехоплення вкотре підтверджують системний характер воєнних злочинів, які російські окупанти чинять проти мирного населення України, за всебічної підтримки кремлівської влади», – наголошують у воєнній розвідці.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *