У понеділок, 9 лютого для мешканців Львівщини продовжують діяти графіки відключення електроенергії. Про це повідомили у пресслужбі «Львівобленерго».
Зазначимо, ситуація в енергосистемі може раптово змінитись, через що енергетикам доведеться коригувати складені графіки знеструмлень.









Маркіян Рой