ОСТАННІ НОВИНИ

«Львівобленерго» оприлюднило графік знеструмлень на 29 січня

Олег Деревʼянко

|

У четвер, 29 січня, у Львові та області світло вимикатимуть усім групам побутових споживачів. Про це повідомили у «Львівобленерго».

Згідно з попереднім графіком, знеструмлення охоплять усі групи і триватимуть від 4,5 до 10 години на добу залежно від групи.

Зазначимо, ситуація в енергосистемі може раптово змінитись, через що енергетикам доведеться коригувати складені графіки знеструмлень.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *