ОСТАННІ НОВИНИ

Львівського митника відзначили «Золотим хрестом»

Олег Деревʼянко

|

Головнокомандувач ЗСУ нагородив військового 115-ОМБр, інспектора Львівської митниці, Михайла Лапчука почесним нагрудним знаком «Золотий хрест». Про це повідомила Львівська митниця.

Михайло Лапчук (Наум) – ветеран АТО. До війни працював інспектором митного поста «Львів – аеропорт».

В перші дні великої війни пішов добровольцем, залишивши в тилу вагітну дружину і трирічного сина. Згодом у нього народилася донечка, яка разом з братом і мамою чекає захисника вдома.

Воював на Луганщині, у Донецькій та Харківській областях. У 2022 році отримав почесний нагрудний знак І ступеня «За взірцевість у військовій службі».

Михайло – фаховий оператор БпЛА. Наразі перебуває на лікуванні у шпиталі.

Зазначимо, що «Золотий хрест» – це відзнака головнокомандувача Збройних Сил України, яку вручають рядовим, сержантам і старшинам за мужність і успішне виконання завдань під час бою.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: Львівська митниця / Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *