ОСТАННІ НОВИНИ

На один із львівських маршрутів виїхали десять нових автобусів

Маркіян Рой

|

З п’ятниці, 2 січня, у Львові на маршруті №51 оновили рухомий склад. Тепер на лінії курсуватимуть 10 сучасних низькопідлогових автобусів, повідомили у Львівській міській раді.

Низькопідлогові автобуси дозволяють зручно заходити батькам із дитячими візочками, людям на кріслах колісних та пасажирам старшого віку.

За словами керівника управління транспорту Львівської міської ради Олега Партики, у робочі дні на маршруті працює 20 машин, а до кінця року планується повністю оновити рухомий склад.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *