ОСТАННІ НОВИНИ

ЗСУ відбили штурм РФ під Володимирівкою на Донеччині

Маркіян Рой

|

Військовослужбовці 33-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних сил України відбили російський штурм поблизу Володимирівки Донецької області. Під час бою українські захисники уразили два бронетранспортери та знешкодили сімох ворожих піхотинців. Про це повідомляє пресслужба бригади.

Зазначається, що під час відбиття атаки бійці знищили один бронетранспортер МТ-ЛБ, ще один — уразили. Також українські військові знищили квадроцикл противника та ліквідували сімох російських піхотинців.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *