Російські війська дроном атакували енергетичний об’єкт у Сумській області, внаслідок чого постраждав енергетик. Про це повідомили у Міністерстві енергетики у п’ятницю, 28 листопада.
За даними міністерства, коли ворожий дрон атакував об’єкт, бригада енергетиків у той час виконувала роботи. Через атаку поранення отримав працівник АТ «Сумиобленерго».
«Електромонтер з обслуговування підстанцій отримав поранення. Наразі йому надається уся необхідна медична допомога», – йдеться у повідомленні.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Фото ілюстративне









Наталія Жолинська