У вівторок, 25 листопада, на території Львівщини застосовуватимуть погодинні графіки відключень електроенергії. Світло вимикатимуть протягом дня для майже для всіх груп споживачів, повідомили у «Львівобленерго».

Протягом доби 10 із 12 груп споживачів вимикатимуть світло по одній черзі до 3,5 годин на добу.
Повний графік на 20 листопада наразі виглядає так:

Щоб дізнатися свою чергу аварійних чи погодинних відключень, споживачам пропонують скористатися такими ресурсами:
- на сайті “Львівобленерго” у розділі «Чому немає світла»: https://poweron.loe.lviv.ua/
- У чат-ботах:
- “Львівобленерго” у Viber (для побутових споживачів): https://www.viber.com/loebot
- “Львівобленерго” у Telegram (для побутових споживачів): https://t.me/loeserviceBot
- “Львівобленерго Бізнес” у Viber (для юридичних споживачів): viber.com/loebiznesbot
- “Львівобленерго Бізнес” у Telegram (для юридичних споживачів): https://t.me/loebiznesbot
- у мобільному застосунку КомКом: https://loe.lviv.ua/page/komkom-app
Нагадаємо, у ніч на 19 листопада росіяни здійснили масовану ракетно-дронову атаку по Україні. Основною ціллю була енергетика.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.







