Військового Павла Височанського зі Самбірщини нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Про це повідомила Самбірська районна державна адміністрація.
Павло Височанський, мешканець села Верхнє Висоцьке Боринської громади, пішов на службу у липні 2022 року навідником взводу аеромобільного батальйону.
«Впродовж служби воїн брав участь у бойових діях на Луганському, Херсонському та Донецькому напрямках. У 2023 році, під час виконання бойового завдання в Бахмутському районі, отримав поранення», — повідомили у держадміністрації.
У 2024 році військовий звільнився зі служби за станом здоров’я.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.








Маркіян Рой