ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині посмертно нагородили 25 нацгвардійців

Наталія Жолинська

|

На Львівщині ще 25 загиблих воїнів Національної гвардії удостоїли високих державних нагород. Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Так, орденом «За мужність» III ступеня нагородили загиблих:

  • Івана Варгаса (с. Підгородці, Стрийський район);
  • Олега Драдраха (м. Шептицький);
  • Руслана Бойка (с. Щуровичі, Шептицький район);
  • Дмитра Зикіна (с. Гончарівка, Золочівський район);
  • Андрія Колод (м. Львів);
  • Юрія Чорного (с. Підбірці, Львівський район);
  • Віктора Федиса (с. Нижні Гаї, Дрогобицький район);
  • Анатолія Федьковича (с. Гребенів, Стрийський район);
  • Федора Даніва (с. Сможе, Стрийський район);
  • Тараса Дуфанця (с. Полтва, Золочівський район);
  • Сергія Крижанівського (м. Новий Розділ, Стрийський район);
  • Василя Лиса (с. Любешка, Львівський район);
  • Богдана Нижника (с. Ременів, Львівський район);
  • Юрія Шевчука (м. Львів);
  • Василя Шитова (с. Хощовання, Стрийський район);
  • Марка Дзюбана (м. Львів);
  • Романа Кашубу (м. Львів);
  • Андрія Попика (м. Львів);
  • Дениса Пилипка (с. Поториця, Шептицький район).

Крім того, медаллю «За військову службу Україні» посмертно нагородили:

  • Дмитра Бабу (м. Львів);
  • Тараса Багая (с. Жовтанці, Львівський район);
  • Василя Качинського (с. Зарудці, Львівський район);
  • Андрія Кирчіва (м. Львів);
  • Василя Трохимчука (с. Горбків, Шептицький район);
  • Андрія Дорожівського (м. Дрогобич).

Нагороди вручили рідним полеглих захисників, серед яких – дружини, діти, батьки, брати і сестри воїнів.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: Максим Козицький / Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *