ОСТАННІ НОВИНИ

Росіяни знову атакували шахту на Дніпропетровщині, – ДТЕК

Наталія Жолинська

|

У суботу, 25 жовтня, російські війська знову атакували шахту ДТЕК у Дніпропетровській області. Про це повідомили у пресслужбі компанії. 

Зокрема, під час атаки під землею перебувало 496 шахтарів. Усіх вивели на поверню, обійшлося без жертв.

У компаній наголосили, що це вже сьома масштабна атака армії РФ на вугільні підприємства ДТЕК за останні 2 місяці.

Нагадаємо, російські окупанти вже цілилися по території шахти на Дніпропетровщині 19 жовтня. Тоді під час атаки під землею перебували майже 200 шахтарів. Обійшлося без жертв.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook

Фото: ДТЕК / Телеграм

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *