ОСТАННІ НОВИНИ

Росія атакувала шахту на Дніпропетровщині: під землею опинилися майже 200 шахтарів

Маркіян Рой

|

У неділю, 19 жовтня, російські окупанти завдали масованого удару по території шахти енергетичної компанії ДТЕК у Дніпропетровській області. Про це повідомили в ДТЕК.

Як повідомили у пресслужбі компанії, під час атаки під землею перебували 192 працівники шахти.

«Напередодні старту опалювального сезону ворог знову вдарив по українській енергетиці. Під час атаки під землею перебувало 192 співробітники шахти», – зазначили у ДТЕК.

Згодом у ДТЕК повідомили, що усіх шахтарів вдалося підняти на поверхню, постраждалих немає.

У компанії наголосили, що це вже четверта масштабна атака на вугільні підприємства ДТЕК за останні два місяці. Росіяни вкотре б’ють по енергетичній інфраструктурі саме напередодні опалювального сезону.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: ДТЕК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *