На Львівщині у Дрогобичі сталася пожежа у квартирі. Власниця помешкання кликала на допомогу з балкона, поки на її чоловікові горів одяг. Подружжя отримало опіки різного ступеня важкості. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС Львівщини.
Пожежа сталася у понеділок зранку, 6 жовтня, на вулиці Коновальця у Дрогобичі. Горіла квартира на другому поверсі дев’ятиповерхівки.
У ДСНС розповіли, що коли туди прибули вогнеборці, то з вікон йшов густий дим. Тим часом жінка кликала на допомогу з балкона палаючої квартири, а у цей момент на її чоловікові горів одяг.
Відтак рятувальники за допомогою драбини врятували жінку, а на чоловікові погасили одяг, вивели його з квартири і передали медикам. Потерпілого у важкому стані госпіталізували з термічними опіками всього тіла. Власниця квартири отримала опіки рук і ноги, однак від госпіталізації відмовилась.
Причини виникнення пожежі встановлюються.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.









Наталія Жолинська