У ніч на понеділок, 6 жовтня, російські окупанти дронами атакували Харків, постраждали четверо людей. Про це Львівському порталу повідомили у ДСНС.
У Новобаварському районі виникли пожежі та руйнування на території одного з об’єктів, у Шевченківському – горів автомобіль. Також у місті пошкоджені приватні будинки, складські будівлі, гаражі та машини.
Попередньо відомо про чотирьох постраждалих.
Як додав міський голова Ігор Терехов, ворог 16 разів бив безпілотниками по місту.
Водночас в «Харківобленерго» відзначили, що росіяни здійснили масований наліт дронами по енергетиці в одному з районів Харкова. Принаймні частина мешканців станом на ранок 6 жовтня була знеструмлена.
До ліквідації наслідків залучали рятувальників, а також медичний і піротехнічний розрахунки ДСНС.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.









Наталя Дуляба