На Золочівщині зіткнулися два мотоцикли, унаслідок чого водія одного з них і неповнолітню пасажирку госпіталізували до лікарні. Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОВА.
Аварія сталася близько 17:50 у селі Волуйки Золочівського району. Тут 19-річний водій мотоцикла Geon, мешканець села Олесько, не дотримався безпечної дистанції та зіткнувся з попутним мотоциклом BSE J10 під керуванням 20-річного односельця.
Внаслідок зіткнення водія мотоцикла Geon госпіталізовано до Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи, а 17-річну пасажирку мотоцикла BSE J10 – до лікарні святого Миколая у Львові.
Обставини події встановлюються.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Фото: ілюстративне









Олег Дерев'янко