ОСТАННІ НОВИНИ

На Запорізькій АЕС стався десятий блекаут від початку окупації

Маркіян Рой

|

На Запорізькій атомній електростанції 23 вересня стався десятий блекаут від початку російської окупації. Про це повідомило Міністерство енергетики України.

О 16:56 була відключена єдина лінія електропередачі, через яку АЕС отримувала живлення від української енергосистеми. Через це станція перейшла на живлення власних потреб від дизельгенераторів.

У Міненерго зазначили, що це є суттєвим порушенням умов нормальної експлуатації ЗАЕС. «Сьогоднішній інцидент вкотре доводить, що російська окупація є головною загрозою для безпечної роботи станції», – наголосили у відомстві.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: Alina Smutko / Reuters

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *