ОСТАННІ НОВИНИ

ГУР знищило міст у Бєлгородській області, який використовувала російська армія

Маркіян Рой

|

Українські безпілотники атакували та зруйнували міст у Бєлгородській області Росії, який використовувала російська армія для логістики. Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міноборони України.

Міст знаходився в районі населеного пункту Старосельцево. Розвідка оприлюднила перехоплення телефонної розмови місцевого мешканця, який розповів, що міст був замінований та атакований дроном.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *