Бійці 425 окремого штурмового полку «Скеля» звільнили село Удачне у Донецькій області. Про це повідомив Генштаб.
За даними військових, українські штурмові групи протягом двох тижнів вели послідовні бої, зачищаючи будинок за будинком та знищуючи всі опорні пункти російських окупантів. У результаті над селищем знову піднято український прапор.
Нагадаємо, у понеділок, 1 вересня, українські військові звільнили селище Новоекономічне в Донецькій області та встановили там український прапор.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.








Маркіян Рой