ОСТАННІ НОВИНИ

Росія вивезла з ТОТ України близько 2,5 млн тонн пшениці нового врожаю, – Рух спротиву

Маркіян Рой

|

З тимчасово окупованих районів Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей російські окупанти вже вивезли близько 2,5 млн тонн пшениці нового врожаю. Про це повідомив Центр національного спротиву.

У відомстві зазначають, що російська влада фактично узаконила грабунок українських земель, встановивши контроль над агропідприємствами та блокуючи фермерам доступ до власної продукції. Навіть кремлівські пропагандистські ЗМІ визнають, що так звані «нові регіони» поповнили запаси зерна РФ.

«Це – воєнний злочин і грубе порушення міжнародного гуманітарного права. Росія перетворює продовольство з окупованих територій на військовий трофей і інструмент тиску», – наголосили у Центрі.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *