ОСТАННІ НОВИНИ

Трьох загиблих воїнів зі Стрийщини відзначили орденами «За мужність»

Олег Дерев'янко

|

Орденом «За мужність» III ступеня посмертно нагороджені Юрій Шпилька, Іван Чепа та Федір Бондарчук – уродженці населених пунктів Стрийського району Львівщини. Про це повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький.

Юрій Шпилька був родом із селища Журавно. До лав ЗСУ вступив у травні 2024 року, служив навідником десантно-штурмового взводу. Йому було 29 років.

Іван Чепа народився у селі Протеси Журавненської громади. У листопаді 2023 року приєднався до ЗСУ, служив у 3-й окремій штурмовій бригаді. Загинув у березні 2024 року під час виконання бойового завдання в районі Авдіївки на Донеччині. Йому було 19 років.

Федір Бондарчук родом із села Зарічне, проживав у селі Подорожнє. На військову службу був призваний у січні 2023 року, обіймав посаду водія протитанкового відділення. Загинув у жовтні 2023 року біля села Вербове Запорізької області. Йому було 35 років.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *