ОСТАННІ НОВИНИ

ЗСУ знищили російський «Бук-М1» вартістю 10 млн доларів

Маркіян Рой

|

Бійці 15-ї окремої бригади артилерійської розвідки «Чорний ліс» спільно з підрозділом 413-го батальйону Сил безпілотних систем «Рейд» знищили російський зенітно-ракетний комплекс «Бук-М1». Про це повідомили у пресслужбі бригади.

ЗРК «Бук-М1» – це озброєння середньої дальності, призначене для прикриття стратегічно важливих об’єктів від ударів з повітря.

Вартість знищеної техніки оцінюється приблизно у 10 мільйонів доларів США.

«Коли сучасні, технологічні та вмотивовані підрозділи об’єднують зусилля — результат не змушує себе чекати», – зазначили в бригаді, коментуючи ефективну взаємодію з батальйоном «Рейд».

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *