У четвер, 3 липня, російські окупанти атакували безпілотниками один із медзакладів Херсона. Попередньо, обійшлося без постраждалих. Про це повідомили у Херсонській ОВА.
Зокрема, був атакований один із медзакладів у Дніпровському районі міста.
У результаті скидів з БпЛА пошкоджено кілька карет швидкої допомоги та цивільні автівки. Також понівечено вікна в одному з приміщень закладу.
Попередньо, обійшлося без постраждалих.
Нагадаємо, нещодавно російські загарбники обстріляли лікарню в Херсоні. Тоді постраждали восьмеро людей.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.











Наталія Жолинська