Верховна Рада 17 червня підтримала законопроєкт про створення Єдиного державного реєстру військовослужбовців. Про це повідомив міністр оборони Рустем Умєров.
«Це важливий крок до впорядкованої та сучасної системи обліку і надання послуг для військових», –зазначив Умєров.
Що передбачає новий реєстр:
- Швидке та точне фіксування даних про особовий склад;
- Автоматичне формування аналітики щодо резерву;
- Мінімізацію бюрократії та зменшення впливу людського фактору.
Ключовим нововведенням стане впровадження Military ID – цифрового ідентифікатора, який дозволить безпечно обмінюватися даними між державними реєстрами без розголошення персональної інформації.
У майбутньому військові зможуть отримувати пільги, бонуси та соціальні послуги онлайн, зокрема через спеціальний застосунок «Армія+».
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.









Маркіян Рой