У суботу, 7 червня, на вулиці Грінченка у Львові сталася пожежа у квартирі. Попередньо, обійшлося без постраждалих. Про це повідомили у ДСНС Львівщини.
За даними надзвичайників, горіла квартира на восьмому поверсі. На момент прибуття вогнеборців полум’я вже вибивалося з вікон помешкання. Відтак вдалося врятували вісім осіб, ще 10 людей вивели на свіже повітря.
Вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 40 м кв. Попередньо, обійшлося без постраждалих.
Як уточнили у мерії, зі слів власника квартири, пожежа виникла від самозаймання хімічних речовин на балконі.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.









Наталія Жолинська