ОСТАННІ НОВИНИ

Захисника з Самбірщини посмертно нагородили орденом «За мужність»

Олег Дерев'янко

|

Президент України Володимир Зеленський присвоїв орден «За мужність» III ступеня Василю Ілюку з Самбірського району, який загинув у бою на Луганщині у 2024 році. Про це повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький.

Василь Ілюк (Яструб) був родом із села Либохора Славської громади. На захист України став у січні 2023 року.

Обіймав посаду старшого стрільця – оператора стрілецького відділення 65-го окремого батальйону територіальної оборони.

Загинув 13 вересня 2024 року поблизу населеного пункту М’ясожарівка Луганської області. Йому було 37 років.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: Telegram/Максим Козицький

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *