Шістьох захисників зі Шептицького району посмертно відзначили високими державними нагородами. Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.
Орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагородили:
- Володимира Іванця
- Станіслава Ковальова
- Павла Бродюка
- Володимира Пелеха
- Василя Боруцького
Медалі «За військову службу Україні» удостоїли:
- Олександра Жупка
Нагороди вручили рідним загиблих.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.









Маркіян Рой