ОСТАННІ НОВИНИ

ЗСУ знищили російську гаубицю «Мста-Б»

Маркіян Рой

|

Сили оборони знищили на Сіверському напрямку російську гаубицю «Мста-Б». Про це повідомили в оперативно-стратегічному угрупованні військ «Хортиця».

Знищення радянської причіпної 152-мм гаубиці стало можливим завдяки діям підрозділів аеророзвідки 54-ї окремої механізованої бригади та 81 окремої аеромобільної бригади, які виявили «Мста-Б».

«По виявленій ворожій цілі за наданими координатами влучно відпрацювали українські гармаші. Внаслідок точного удару нашої артилерії ця гармата окупантів вже не вестиме вогонь по підрозділах Сил оборони. Завдяки вмілим і скоординованим діям підрозділів, вороже озброєння і техніка перетворюється на демілітаризований мотлох», – йдеться в повідомленні.


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *