Учора, 26 лютого, прокуратура Львівської області скерувала до Галицького районного суду міста Львова обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно жителя Львівщини, який мав намір відправити чотирьох жінок у Державу Ізраїль для сексуальної експлуатації. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.
Обвинувачений, достовірно знаючи, що дівчата, троє з яких – переселенці зі східних регіонів, – перебувають в скрутному матеріальному становищі, завербував їх для такої «роботи», обіцяючи при цьому високу оплату, безпеку та комфортні умови проживання.
Реалізації цього злочинного плану перешкодили правоохоронні органи, які затримали його в Міжнародному аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького.
Дії зловмисника прокуратура кваліфікувала за ч. 2 ст. 149 Кримінального Кодексу України (торгівля людьми щодо кількох осіб, вчинене за попередньою змовою групою осіб), санкція якої передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна.
На цей час останній перебуває під вартою.
Зазначимо, що у рамках окремого кримінального провадження слідством встановлюється особа спільника зазначеного громадянина, який діяв з ним у змові.
Фото: kstati.dp.ua







