Обстановка в зоні проведення Антитерористичної операції та районах, що з нею межують, залишається вкрай неспокійною. Це спричинено виключно регулярними порушеннями режиму тиші з боку бойовиків.
Терористи неодноразово застосовували стрілецьку зброю, танки, міномети, артилерію та установки «Град». Українські військові відбили всі атаки. Такі факти оприлюднив сьогодні під час брифінгу речник АТО полковник Андрій Лисенко, передає кореспондент Львівського порталу.
За добу кількість провокативних обстрілів позицій сил АТО на Донецькому, Маріупольському, Дебальцевскому і Луганському напрямках зросла. Найбільше напруження традиційно спостерігається в аеропорту «Донецьк».
На окупованих територіях Донбасу, зокрема у містах Горлівці, Сніжному, Краснодоні, спостерігається збільшення присутності військових ЗС РФ, які беруть участь у бойових діях проти сил АТО, та здійснюють інструктаж і підготовку бойовиків з числа місцевого населення.
Також зафіксовано зростання у незаконних збройних формуваннях кількості військової техніки, артилерійських і протитанкових комплексів, що знаходяться виключно на озброєнні Збройних сил РФ.
Крім цього, упродовж останніх днів з території РФ доставлено значну кількість боєприпасів для реактивних систем залпового вогню «Град», «Ураган», танків та гаубиць, а також набоїв для стрілецької зброї різних калібрів.
Інфографіка: РНБО Україна
Фото: ukrainian.voanews.com







