СБУ в рамках антитерористичної операції затримала двох громадян України – учасників незаконних збройних формувань так званої «ДНР». Про це Львівському порталу повідомили у прес-центрі СБУ.
Встановлено, що житель міста Селидове Донецької області пройшов навчання в «школі» диверсантів у місті Донецьк, де отримав навички підривника. З червня 2014 року зловмисник у складі терористичних бандформувань брав участь у бойових діях проти підрозділів ЗСУ, особисто постачав зброю та боєприпаси на блокпости терористів поблизу сіл Карлівка та Нейталово. З його показів, зброю він отримував у ватажка горлівського угрупування «ДНР» Бєзлера. За його сприяння бойовикам було доставлено десятки автоматів Калашникова з набоями, гранати, 10 РПГ.
Ще один затриманий бойовик – житель міста Красний Лиман, зі зброєю в руках чергував на блокпосту терористів під час окупації селища Дробишеве, здійснював огляд автотранспорту та перевірку документів водіїв транспортних засобів, тероризував місцевих жителів.
Стосовно затриманих тривають оперативно-слідчі дії.
Фото:inforesist.org







