Президент України Петро Порошенко провів тристоронню зустріч із Президентом Французької Республіки Франсуа Олландом та Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі глави держави.
Сторони скоординували кроки, обговорили необхідні умови та графік підготовки до саміту в Астані у нормандському форматі. Зокрема, було окремо наголошено, що до початку роботи саміту має бути проведена зустріч міністрів закордонних справ та Тристоронньої контактної групи і погоджені конкретні подальші кроки в контексті реалізації Мінських домовленостей.
Під час візиту до Франції в Єлисейському Палаці Президент України також провів низку коротких зустрічей з лідерами країн ЄС, очільниками Євросоюзу та міжнародних організацій. Зокрема з прем`єр-міністрами Італії Маттео Ренці, Іспанії – Маріано Рахое, Норвегії – Ерною Солберг, Швеції – Стефаном Левеном, Ізраілю – Беньяміном Натаньягу, Словенії – Миро Цераром, Люксембургу – Ксав`є Бетелем, Президентом Румунії Клаусом Йоханнісом, Високим представником ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки Федерікою Могеріні та Головою Європарламенту Мартіном Шульцем, Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом та Генеральним секретарем Організації економічного співробітництва і розвитку (OECP) Хосе Анхелем Гурріа.







