Львівські правоохоронці оголосили про підозру чоловікові, котрий перевозив вогнепальну зброю.
Про це Львівському порталу повідомили у ВЗГ ГУМВС України у Львівській області.
Згідно статті 263 Кримінального кодексу України, підозрюваному загрожує до семи років позбавлення волі.
Наприкінці грудня 2014 року, працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю ГУМВС України у Львівській області на одній з вулиць Львова виявили та вилучили у 25-річного чоловіка предмет, схожий на пістолет.
Проведеною перевіркою було встановлено, що вилучений предмет – вогнепальна зброя, а саме пістолет Макарова, викрадений з приміщення ЛМУ ГУМВС України у Львівській області в ніч з 18 на 19 лютого 2014 року.
25-річному зловмисникові оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ст.263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України. Підозрюваному обрано міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.
Фото: bigmir.net







