ОСТАННІ НОВИНИ

В зоні АТО загинув чоловік Тетяни Чорновол

|

Кілька годин тому під містом Іловайськ в бою загинув боєць батальйону міліції спецпризначення «Азов», чоловік Тетяни Чорновол Микола Березовій.  Про це на своїй сторінці в Facebook написав радник глави МВС Антон Геращенко.Передає кореспондент Львівського порталу.

«Не заздрю ​​я тому снайперу, який убив Миколу», – зазначив А.Геращенко.

Разом з Березовим загинув ще один боєць батальйону «Азов», ім`я якого встановлюється, – в районі бою зараз не працює зв`язок.

«Я особисто знав цього сміливого і мужнього і водночас дуже доброго і ранимого людини із загостреним почуттям справедливості. Сумую разом з Тетяною і всіма, хто знав Миколу», – написав Геращенко.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розпорядився представити Березового і його полеглого побратима до державної нагороди за проявлену мужність і сміливість на війні з тероризмом.

Фото:blogs.pravda.com.ua 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *