Відповідно до рішення виконавчого комітету ЛМР, замовником проведення оцінки нерухомого майна на вул.Озаркевича, 4, що підлягають відчуженню для суспільних потреб, виступить управління охорони історичного середовища. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.
Управління охорони історичного середовища після проведення оцінки об’єктів нерухомого майна подасть на розгляд міської ради проект ухвали про відчуження у власника об’єктів нерухомого майна на вул. Озаркевича, 4 для суспільних потреб.
«Рішення прийнято для врегулювання конфліктної ситуації, яка відбулася з приводу початку знесення будівлі їхнім власником на вул. Озаркевича 4. Було прийнято рішення забрати цю будівлю в комунальну власність. Сьогодні ми розпочали процедуру, попередньо узгодивши всі нюанси з теперішнім власником. Управління охорони історичного середовища ми визначили замовником цих робіт. Будемо проводити оцінку будівель, які перейдуть в комунальну власність.
Щоб не витрачати зайві кошти з міського бюджету, в четвер на сесії Львівської міської ради ми будемо пропонувати надати заміну двох земельних ділянок як вільних ділянок для здійснення будівництва.
Будівлі на вул. Озаркевича перейдуть до комунальної власності і договір оренди земельної ділянки буде підлягати розірванню. Також наголошую на тому, що зараз відбувається судовий процес за позовом ТзОВ «Розвиток нерухомості», з приводу необхідності останніх відновлення будівель, приведення їх до попереднього стану. Також є судовий процес, в якому місто участі не бере, але ми знаємо про нього, – щодо присвоєння чи не присвоєння статусу пам’ятки цим будівлям. Але я думаю, що, власне, цих два судових процеси не перешкодять місту розпочати та закінчити цю процедуру, тому наступний четвер, сподіваємось, буде успішним.
Йдеться про весь комплекс будівель – котельні, гаража, стерилізаційної, складу та інших. Тобто, пропонується взяти у власність весь комплекс», – розповіла начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич.
Фото: Лесь Панчишин







