Львівські правоохоронці викрили 21-річного зловмисника, котрий з пневматичної гвинтівки поранив двох учениць школи №42 та 25-річну львів’янку. Про це Львівському порталу повідомили у ВЗГ ГУМВС України у Львівській області.
У Личаківський райвідділ міліції, 30 квітня о 16:40, надійшло повідомлення від 32-річного львів’янина, котрий звернувся до правоохоронців, щоб вони прийняли міри до невідомої особи, котра о 15:20, з невідомих причин та з невідомої зброї завдала тілесних ушкоджень його 15-річній доньці, учениці 10-го класу школи №42. Дівчинка отримала травми під час того, коли вона виходила зі школи.
Каретою швидкої медичної допомоги школярку госпіталізовано в лікарню з простріленою долонею правої руки.
«Встановлено, що постріл було здійснено з восьмого поверху, з балкону сусіднього від школи будинку. Згодом правоохоронці викрили і самого зловмисника, котрий завдав тілесних ушкоджень неповнолітній. Ним виявився 21-річний львів’янин, котрий проживає у квартирі, з балкону якого здійснювались постріли», – повідомив начальник Личаківського РВ ЛМУ ГУМВС України у Львівській області підполковник міліції Андрій Таран.
За словами зловмисника, він здійснив всього десять пострілів і цілився він у голубів.
Окрім того, правоохоронці встановили, що крім 16-річної дівчинки аналогічні травми отримала 15-річна учениця школи № 42, у котрої також поранена права рука. Також чоловік поранив 25-річну львів’янку, котра у той момент проходила біля школи. У жінки травмовані нога та плече.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
Працівники міліції вилучили пневматичну гвинтівку. З’ясовуються усі обставини події.







