Компанія «Київстар» відмежовується від розсилки SMS про, начебто, «реєстрацію учасників масових зворушень». Про це йдеться на сторінці «Київстар» у facebook
«Друзі, «Київстар» спростовує свою причетність до розсилки SMS про, начебто, «реєстрацію учасників масових зворушень». У відповідності до чинного законодавства ми суворо дотримуємся умов конфеденціальності інформації про абонентів, їх номери телефонів та місце знаходження. Зловмисники використовують незаконне обладнання для здійснення таких розсилок. Ми знаємо про існування обладнання (так звані «піратськи базові станції», яке дозволяє розсилати SMS та виконувати дзвінки на мобільні телефони, абонентам будь-яких операторів, що знаходяться в певному районі. Але як оператор ми не маємо технічної можливості побачити діяльність такої станції», – пишуть представники «Київстар».
Як писав Львівський портал, з’явилась інформація про те, що українські мобільні оператори «Київстар» і МТС розсилають людям, які перебувають на вулиці Грушевського в Києві, повідомлення про ідентифікацію їх як «учасників масових заворушень».








