40-річного чоловіка розшукують за вбивство іноземця у Жовкві, повідомили “Львівському порталу” у ВЗГ ГУМВСУ у Львівській області.
За попередніми даними міліції, два чоловіки увечері другого серпня зчинили сварку, що переросла у бійку, внаслідок якої потерпілому завдали ножових поранень. Від ушкоджень іноземець помер у лікарні.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за частиною другою статті 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого). Підозрюваного у причетності до цього злочину оголошено в офіційний розшук.
Натомість інтернет видання «Погляд» подає, що вбитий був представником кавказької національності та одним із власників бару-мотелю «Кавказ» у селі Сопошин біля Жовкви.
Фото: Shutterstock







