ОСТАННІ НОВИНИ

Вперше вручено відзнаки «Львівська гостинність»

|

Учора відбулося вручення перших сертифікатів Ініціативи «Львівська гостинність» для понад 20 закладів громадського харчування м. Львова та області, які успішно пройшли таємне тестування.Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Уперше  таблички як доказ успішного проходження міжнародного тестування закладу можна буде побачити поруч з дверима більш ніж 20 ресторанів, кафе та барів Львова та області.

 «Львів  є маяком у плані туризму для  решти міст країни. Так само заклади, які отримали ці відзнаки, будуть свого  роду маяками, тими опорами, на кого можна рівнятися, щоб робити щось реальне в цій сфері», – розповів директор німецько-українського партнерського проекту у сфері економіки Фолькер Штьотцнер.

За його словами, ініціативу «Львівська гостинність» реалізовано вперше і важливим є той факт, що рівень якості сервісу закладів тестували не лише українці, а й іноземні гості, які багато подорожують і часто відвідують кафе.

 Нагадаємо, ініціативу з маркетингу та якості «Львівська гостинність» започатковано 5 липня 2011 року Комітетом з туризму  Львівської торгово-промислової палати, Німецькою спілкою готелів та ресторанів у Бранденбургу (DEHOGA Brandenburg) і німецько-українським партнерським проектом у сфері економіки. Метою Ініціативи стало  прагнення  сприяти покращенню якості роботи львівських ресторацій та кафе, а також  поширення позитивного досвіду їх роботи саме з огляду на ЄВРО-2012. Зразком для «Львівської гостинності» стала «Бранденбурзька гостинність» у Німеччині, участь у якій успішно взяли вже понад 300 підприємств.

 Нагороду  Ініціативи «Львівська гостинність 2012»  отримали:

 

 1. «Гридниця»( смт. Олесько , Олеський  замок),

2. «Дарвін» (м. Львів),

3. «Зе Гриль» (м. Львів),

4. «Зелені пагорби» (готель «Замок  лева»),

5. «Йо-мойо» (м. Трускавець),

6. «Кентавр» (м. Львів),

7. «Креденс кафе» (м. Львів –  Сокільники ,ТРЦ «King Cross leopolis»),

8. «Кумпель» (м. Львів),

9. «Лев»(м.Львів, готель «Leopolis»),

10. «Масони» (м. Львів),

11. « Монс Піус» (м. Львів),

12. «Панська чарка» (м. Львів),

13. «Пантао» (м. Львів),

14. «Пастерія Бянко Россо» (м. Львів),

15. «Портус» (м. Трускавець, готель «Rixos»),

16. «Смаколик» (м. Львів),

17. «Спліт» (м. Львів),

18. «Тарон» (м. Львів),

19. «Цукерня» (м. Львів),

20. «Шекспір» (м. Львів),

21. «Шопен» (м. Львів),

22. «Япі» (м. Львів).

Фото Львівський портал 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *