Нові гравці — нові амбіції

Ярослав БІЛЯЧ, "Ратуша"

|

Цієї суботи у місто Лева повернеться баскетбольна суперліга: 6 жовтня львівська „Політехніка-Галичина” прийматиме на своєму полі українського гранда — БК „Київ”.

Перед стартом сезону керівники „студентів” представили працівникам ЗМІ своїх новачків, які відтепер захищатимуть „зелено-білі” кольори. І слід зазначити, якість цих гравців дозволяє сподіватися на те, що гучні заяви ще нещодавнього аутсайдера ліги про високі завдання у цьому році не безпідставні. Команда оновилася практично повністю, відтепер шанувальники баскетболу зможуть спостерігати за грою легіонерів із Білорусі та Росії, які захищають кольори своїх молодіжних і національних збірних. До прикладу, новоспечений „по­літех” Дмитро Кузьмін — капітан збірної Білорусі, Артур Уразманов — основний гравець молодіжної збірної Росії, а Володимира Гуртового регулярно залучають у лави української національної команди.

Як розповіли керівники „Політехніки-Галичини” на офіційному представленні новачків, на якому побував кореспондент „Ратуші”, результати попереднього сезону їх не влаштували, отож прийшлося практично вдвічі збільшити бюджет команди і серйозно доукомплектуватися відомими в Україні та Європі гравцями. „Ми підписали всіх найкращих баскетболістів, яких могли. Кращих новачків годі й уявити”, — зізнався головний наставник команди Валентин Воронін. Новий капітан БК „Політехніка-Галичина” Ярослав Зубрицький зазначив: „Мікроклімат у колективі сприятиме виконанню завдань, усі задоволені умовами і тим, що захищатимуть честь Львова”. А завдання, до слова, у „політехів” високі — львів’яни розраховують посісти у суперлізі місце вище шостого.

Те, що заяви про покращання гри не порожні слова, баскетболісти довели уже в поєдинку на Кубок. У вівторок “Політехніка-Галичина” в 1/8 фіналу Кубка України здолала дніпропетровське “Дніпро” — 83:80. Отож, львів’яни, окрім чемпіонату, продовжують змагатися ще й за цей престижний трофей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.