Іван Гринда, голова Львівського міського осередку ВО «Свобода»: «Ведеться широка кампанія з дискредитації нашої організації»

|

«За останні півтора року після виборів 2006 року в Україні практично нічого не змінилося. В Україні зараз іде боротьба за перерозподіл влади, за фінансові потоки.

Відповідно до попередніх підрахунків, щоб подолати тривідсотковий бар’єр ВО «Свобода» достатньо набрати по 18 відсотків голосів у трьох областях України – Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській.

Ми є націоналістична організація, ми це декларуємо. Але проти нас ведеться досить широка піар-кампанія по дискредитації нашої організації. Нас звинувачують у тому, що ми провокатори,що ми беремо гроші від Ахметова, кажуть, що ми непрохідні. Найбільше чорного піару – від штабу “Нашої України”

ВО «Свобода» вело переговори про входження об ’ єднання в Правицю, але в останній момент Свобода була відсунута від цього. Ми зробили все, щоб проукраїнські сили могли представляти інтереси українців в єдиному фронті. Але склалася така ситуація, коли ми на вибори будемо йти самі і долати тривідсотковий бар’єр.

Ми розуміємо, що будуть фальсифікації, але нас це не зупинить».

Довідка:

Сьогодні відбулося засідання незалежного прес-центру “Львівський вибір-2007”, під час якого представники політичних партій та блоків розповіли про партійні особливості проведення цьогорічної виборчої кампанії. Офіційно виборча кампанія в Україні ще не оголошена, Центральна Виборча Комісія має оголосити про її початок не пізніше 2 серпня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.